Kondiční plavby na moři

Kondiční plavba na plachetnici v Chorvatsku

Kondiční plavby plujeme na našich plachetnicích Bavaria Cruiser, které kotví v chorvatském Zadaru. Plavby jsou zaměřeny na celkové zdokonalení ve vedení plachetnice, důraz je kladen zejména na: přístavní manévry, trim plachet, navigace, meteorologie a bezpečnost na lodi. Kondiční plavby se plují ve více lodích vždy na jaře a na podzim.

Kondiční plavba na katamaránu v Chorvatsku

Kondiční plavby plujeme na našem katamaránu Nautitech 441, který kotví v chorvatském Zadaru. Plavby jsou zaměřeny na celkové zdokonalení ve vedení katamaránu, důraz je kladen zejména na: přístavní manévry, trim plachet, navigace a bezpečnost na lodi. Plavba bude jistě přínosem i pro zkušenější jachtaře.

Kondiční offshore plavba Zadar - Benátky

Vylepšete si své znalosti vedení plachetnice na offshore plavbě ze Zadaru do Benátek.  Během plavby potrénujeme plánování plavby s ohledem na počasí, navigaci, trimování plachet či bezpečnost na moři podle COLREGu a noční plavbu. Poplujeme v oblasti C a B. 

Kondiční offshore plavba Zadar - Lefkada

Offshore plavba Zadar - Lefkada. Během této dvanáctidenní plavby si vylepšíte znalosti plánování trasy s ohledem na povětrnostní podmínky na delší vzdálenosti, plavbu v noci. Plavba je ideální pro naplutí potřebných nm na kapitánský průkaz Velitel jachty mořské plavby B.

Kondiční offshore plavba na Korsiku

Offshore plavba v ligurském a tyrhénském moři z pevninské Itálie na jih Korsiky. Během této sedmidenní plavby si vylepšíte znalosti navigace a plánování trasy s ohledem na povětrnostní podmínky na delší vzdálenosti. Poplujeme v oblastech C a B. 

Kondiční plavba v Bretani

Kondiční plavba v Bretani je naplánovaná na největší příliv a odliv. Vyzkoušíte si tak plánování trasy a plavbu za takovýchto podmínek. Plavba je určena pro všechny jachtaře bez rozdílu zkušeností. 

Individuální kondiční plavby

Naplánujte si vlastní kondiční plavbu. Vyberte si posádku, termín a typ lodě z naší flotily v chorvatském Zadaru. A my vám vypracujeme nabídku přímo podle vašich zvolených parametrů.