Přístavní manévry na Lipně

Přístavní manévry na moderní charterové plachetnici Bavaria Cruiser 33.

Vylepšete svoje dovednosti:

  • vyplouvání a zaplouvání na určené místo
  • vyvázání lodi včetně vyvázání na spring
  • vysvětlení pojmů prop walk a prop wash

Kondiční plavby na moři

Kondiční plavba na plachetnici v Chorvatsku

Kondiční plavby plujeme na našich plachetnicích Bavaria Cruiser, které kotví v chorvatském Zadaru. Plavby jsou zaměřeny na celkové zdokonalení ve vedení plachetnice, důraz je kladen zejména na: přístavní manévry, trim plachet, navigace, meteorologie a bezpečnost na lodi. Kondiční plavby se plují ve více lodích vždy na jaře a na podzim.

Kondiční plavba na katamaránu v Chorvatsku

Kondiční plavby plujeme na našem katamaránu Nautitech 441, který kotví v chorvatském Zadaru. Plavby jsou zaměřeny na celkové zdokonalení ve vedení katamaránu, důraz je kladen zejména na: přístavní manévry, trim plachet, navigace a bezpečnost na lodi. Plavba bude jistě přínosem i pro zkušenější jachtaře.

Sportovně kondiční plavba Zadar - Dubrovník

Plavba v Chorvatsku ze Zadaru do Dubrovníku. Ideální plavba na prozkoumání chorvatských ostrovů a pobřeží od Zadaru dolů k Dubrovníku. Plavba zaměřená na plánování trasy vzhledem k povětrnostním podmínkám. Plavba zaměřená na navigaci - čtení papírové mapy i používaní mapového plotteru a navigačních aplikací.


Sportovně kondiční plavba Zadar - Benátky

Plavba z chorvatského Zadaru do italských Benátek. Poplujeme kolem chorvatských ostrovů na Istrii a dále do Benátek. Zpět podél západního pobřeží Istrie dále na volné moře a mezi ostrovy zpět do Zadaru.

Sportovně kondiční plavba Zadar - Lefkada

Offshore plavba Zadar (HR) - Lefkáda (GR). Trasa plavby dle povětrnostních podmínek zpravidla do italského Brindisi dále na Korfu a na Lefkádu. Zpět podél pobřeží Albánie a Černé Hory do Chorvatska. 

Sportovně kondiční plavba na Korsiku

Plavba v tyrhénském moři z pevninské Itálie z maríny Scarlino na jih Korsiky do historického města Bonifacio. Poplujeme kolem Toskánských ostrovů Capraia, Elba, Giglio, , Montecristo a Pianosa. 

Sportovně kondiční plavba na Lipary

Plavba v tyrhénském moři ze Sicílie na Liparské ostrovy. Během této sedmidenní plavby si vylepšíte znalosti navigace a plánování trasy s ohledem na povětrnostní podmínky na delší vzdálenosti.

Kondiční plavba v Bretani

Kondiční plavba v Bretani je naplánovaná na největší příliv a odliv. Vyzkoušíte si tak plánování trasy a plavbu za takovýchto podmínek. Plavba je určena pro všechny jachtaře bez rozdílu zkušeností. 

Aktuálně není v nabídce

Individuální kondiční plavby

Naplánujte si vlastní kondiční plavbu. Vyberte si posádku, termín a typ lodě z naší flotily v chorvatském Zadaru. A my vám vypracujeme nabídku přímo podle vašich zvolených parametrů.