Kondiční plavby

Kondiční plavby plujeme na našich plachetnicích Bavaria Cruiser, které kotví v chorvatském Zadaru. Plavby jsou zaměřeny na celkové zdokonalení ve vedení plachetnice, důraz je kladen zejména na: přístavní manévry, trim plachet, navigace, meteorologie a bezpečnost na lodi. Kondiční plavby se plují ve více lodích vždy na jaře a na podzim.

Kondiční plavby plujeme na našem katamaránu Nautitech 441, který kotví v chorvatském Zadaru. Plavby jsou zaměřeny na celkové zdokonalení ve vedení katamaránu, důraz je kladen zejména na: přístavní manévry, trim plachet, navigace a bezpečnost na lodi. Plavba bude jistě přínosem i pro zkušenější jachtaře.

Vylepšete si své znalosti vedení plachetnice na offshore plavbě ze Zadaru do Benátek. Tato kondiční plavba je zaměřena na navigaci, kdy poplujeme podle papírových map až do Benátek. Během plavby jistě potrénujeme také trimování plachet či bezpečnost na moři podle COLREGu a noční plavbu.

Kondiční offshore přeplavba Zadar - Montenegro a pokud bude vše vycházet tak dále na Korfu a zpět. Během této desetidenní plavby si vylepšíte znalosti navigace a plánování trasy na delší vzdálenosti, plavbu v noci, práci s posádkou, rozdělení posádky na hlídky.                                 .

Kondiční plavba v Bretani je naplánovaná na největší příliv a odliv. Vyzkoušíte si tak plánování trasy a plavbu za takovýchto podmínek. Plavba je určena pro všechny jachtaře bez rozdílu zkušeností. 

Naplánujte si vlastní kondiční plavbu. Vyberte si posádku, termín a typ lodě z naší flotily v chorvatském Zadaru. A my vám vypracujeme nabídku přímo podle vašich zvolených parametrů.