Přístavní manévry na Lipně

Přístavní manévry na moderní charterové plachetnici Bavaria Cruiser 33.

Vylepšete svoje dovednosti:

  • vyplouvání a zaplouvání na určené místo
  • vyvázání lodi včetně vyvázání na spring
  • vysvětlení pojmů prop walk a prop wash

Kondiční plavby na moři

Kondiční plavba na plachetnici v Chorvatsku

Kondiční plavby plujeme na našich plachetnicích Bavaria Cruiser, které kotví v chorvatském Zadaru. Plavby jsou zaměřeny na celkové zdokonalení ve vedení plachetnice, důraz je kladen zejména na: přístavní manévry, trim plachet, navigace, meteorologie a bezpečnost na lodi. Kondiční plavby se plují ve více lodích vždy na jaře a na podzim.

Kondiční plavba na katamaránu v Chorvatsku

Kondiční plavby plujeme na našem katamaránu Nautitech 441, který kotví v chorvatském Zadaru. Plavby jsou zaměřeny na celkové zdokonalení ve vedení katamaránu, důraz je kladen zejména na: přístavní manévry, trim plachet, navigace a bezpečnost na lodi. Plavba bude jistě přínosem i pro zkušenější jachtaře.

Sportovně kondiční plavba Zadar - Dubrovník

Plavba v Chorvatsku ze Zadaru do Dubrovníku. Ideální plavba na prozkoumání chorvatských ostrovů a pobřeží od Zadaru dolů k Dubrovníku. Plavba zaměřená na plánování trasy vzhledem k povětrnostním podmínkám. Plavba zaměřená na navigaci - čtení papírové mapy i používaní mapového plotteru a navigačních aplikací.


Sportovně kondiční plavba Zadar - Benátky

Plavba z chorvatského Zadaru do italských Benátek. Poplujeme kolem chorvatských ostrovů na Istrii a dále do Benátek. Zpět podél západního pobřeží Istrie dále na volné moře a mezi ostrovy zpět do Zadaru.

Sportovně kondiční plavba Zadar - Lefkada

Offshore plavba Zadar (HR) - Lefkáda (GR). Trasa plavby dle povětrnostních podmínek zpravidla do italského Brindisi dále na Korfu a na Lefkádu. Zpět podél pobřeží Albánie a Černé Hory do Chorvatska. 

Sportovně kondiční plavba na Korsiku

Plavba v tyrhénském moři z pevninské Itálie z maríny Scarlino na jih Korsiky do historického města Bonifacio. Poplujeme kolem Toskánských ostrovů Capraia, Elba, Giglio, Montecristo a Pianosa. 

Sportovně kondiční plavba na Lipary

Plavba v tyrhénském moři ze Sicílie na Liparské ostrovy. Během této sedmidenní plavby si vylepšíte znalosti navigace a plánování trasy s ohledem na povětrnostní podmínky na delší vzdálenosti.

Sportovně kondiční plavba na Maltu

Ze západní části Sicílie z Marsaly vyplujeme za dobrodružstvím na offshore plavbu na Maltu. Plavba je také vhodná pro naplutí potřebných námořních mil na námořní průkaz B.

Individuální kondiční plavby

Naplánujte si vlastní kondiční plavbu. Vyberte si posádku, termín a typ lodě z naší flotily v chorvatském Zadaru. A my vám vypracujeme nabídku přímo podle vašich zvolených parametrů.